Akcja “Mikołajkowy dar serca”

6 grudnia w naszej szkole odbędzie się akcja „Mikołajkowy Dar Serca”.

          Celem będzie zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację chłopczyka z Kębłowa- Antosia Rostankowskiego, który bardzo potrzebuje naszego wsparcia. https://www.facebook.com/Antoś-Rostankowski 
          Do 4 grudnia zbieramy rzeczy na loterię fantową oraz ozdoby bożonarodzeniowe.  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału akcji i zachęcamy do przekazywania informacji krewnym i znajomym, aby pojawili się w naszej szkole 6 grudnia. W tym dniu będzie można skorzystać z kawiarenki, w której spróbować będzie można ciast upieczonych przez nauczycieli, panie z obsługi i rodziców. Ciasta można przynosić 6 grudnia do godziny 9.00. 

W programie:

  •  9.00 do 11.30 – program artystyczny na sali gimnastycznej.
  • 8.30 do 14.00 – kawiarenka, loteria fantowa oraz kiermasz – hol szkolny.

Z poważaniem Dyrekcja oraz Samorząd Uczniowski i Rada Rodziców.