„Kawiarniane wspomnienia” O JANIE PAWLE II

             Kawiarniane wspomnienia o Janie Pawle II . Pod takim tytułem odbył się w środę 22  maja 2019 roku apel w naszej szkole z okazji urodzin Świętego Jana Pawła II.

           Podczas apelu hol szkolny  zamienił się  na chwilę w przytulną kawiarenkę, w której  uczniowie z klasy 5B, przygotowani przez panią Ewę Kotłowską oraz Elżbietę Wojewską zamienili się w  przyjaciół  i znajomych  Karola Wojtyły,  wspominając  Jego osobę.

          Przedstawienie ubogacone zostało prezentacją multimedialną w której mogliśmy zobaczyć na ekranie najważniejsze momenty z życia naszego kochanego Rodaka, jego wybór na Papieża, pielgrzymki, spotkania z ludźmi, a także godzinę odejścia do Domu Ojca. Prezentację przygotował pan Piotr Hinca wraz z dziećmi z kółka informatycznego.

         Nie zabrakło także ulubionych pieśni Jana Pawła II, które były wykonywane przez chór szkolny pod opieką pani Barbary Klońskiej.

        Przy okazji apelu został ogłoszony wynik multimedialnego  konkursu o Janie Pawle II.

        Na koniec spotkania młodzi aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz pochwałą pani dyrektor, która serdecznie podziękowała uczniom i wszystkim osobom, które przyczyniły się do przygotowania apelu papieskiego.

Elżbieta Wojewska

Ewa Kotłowska

Kliknij tutaj aby przejść do galerii!!!