Uczniowie klasy IIIa i IIIb wybrali się na wycieczkę do parku rekreacyjno – edukacyjnego „Sea Park” w Sarbsku

         

          24 maja 2019r. uczniowie klasy IIIa i IIIb wybrali się na wycieczkę do parku rekreacyjno – edukacyjnego „Sea Park” w Sarbsku, gdzie mieli okazję zaobserwować faunę i florę mórz i oceanów. Po przyjeździe na miejsce udaliśmy się do oceanarium prehistorycznego 3D, w którym przeżyliśmy atak rekina. Kolejną atrakcja było przejście alejkami gdzie mogliśmy  pod opieką Pani przewodnik podziwiać makiety największych żyjących ryb i ssaków morskich w naturalnej wielkości.

       Wzięliśmy udział także w interaktywnym widowisku multimedialnym z udziałem zabawnego wieloryba „Błękitka”.

       Wiele emocji wśród uczniów wzbudziło zwiedzanie Galeonu o nazwie „Solen”, czyli wraku na wspak. Półmrok, odgłosy skrzypienia, mrożąca krew w żyłach  szkielety piratów, które spodobały się nie tylko chłopcom.

       Następnie obejrzeliśmy pokaz z udziałem uchatek kalifornijskich. Podczas zabawy z instruktorami 22-letnia Sendy, 6-letni Nino i 4-letnia Maja zaprezentowały swoje niezwykłe umiejętności wzbudzając zachwyt wszystkich widzów. Na koniec zostawiliśmy sobie zabawę  w parku zręcznościowo- linowym. Podczas całej wycieki wszystkim towarzyszyły pozytywne emocje , świetne humory i niesamowita pogoda.

Kliknij aby przejść do galerii!!!!