Rozkład jazdy autobusu szkolnego 2019/2020

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU SZKOLNEGO

2019/2020 WAŻNY OD DNIA 3 WRZEŚNIA!!!

DOWÓZ NA 8.00

7.00 ROBAKOWO KL. IV-VI

7.05  DĄBRÓWKA KL. IV-VI

przyjazd do Sychowa ok. 7.10

7.15 DĄBRÓWKA MŁYN KL. 0-VI

7.25 DĄBRÓWKA KL. 0-III do Robakowa

7.30 Robakowo /wsiada 0, wsiada I-III, potem do Sychowa/

przyjazd do Sychowa ok. 7.40

7.45 Milwino 0-VI

 

 

DOWÓZ NA 8.55

8.00 ROBAKOWO KL. III i IV-VI

8.15 MILWINO

8.25 DĄBRÓWKA MŁYN

8.30 DĄBRÓWKA

8.40 ROBAKOWO KL. I-II