Jasełka 2019

           Święta Bożego Narodzenia to piękny czas pełen miłości, pojednania i wzruszeń, z którym wiąże się wiele zwyczajów. Jednym z nich są jasełka, które przenoszą nas w bardzo odległe czasy i przypominają, że w Betlejem przyszedł na świat Zbawiciel. W naszej szkole tradycyjnie, przed świętami Bożego Narodzenia, 19 grudnia 2019r. odbyło się przedstawienie jasełkowe pt. „ Oto narodziła się miłość”.

         Klasyczne sceny biblijnej historii Narodzenia Pańskiego, okraszone pięknie śpiewanymi kolędami przeplatały się z dynamicznymi, dopracowanymi w choreograficznych szczegółach scenami tańców. Wszystko to razem budowało właściwe napięcie i wywarło na widzach wyjątkowe wrażenie. Dowodem, że przedstawienie się podobało, były gromkie brawa.

        Pani dyrektor Władysława Joskowska  podziękowała  młodym artystom oraz ich opiekunom za przygotowanie  jasełek, a także złożyła świąteczne życzenia przybyłym na uroczystość rodzicom, uczniom, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły.

       Tę wyjątkową uroczystość  wraz ze swoimi uczniami przygotowali nauczyciele: p. Beata Stenka, p. Elżbieta Wojewska,  p.Barbara Klońska oraz o oprawę muzyczną zadbał p. Piotr Hinca

Kliknij, aby przejść do galerii!