Rozkład jazdy autobusu szkolnego 2020/2021 – ZMIANA!

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU SZKOLNEGO

2020/2021 WAŻNY OD DNIA 2 WRZEŚNIA!!!

 

Dowóz na 8.00

  • 7:00 Robakowo kl. IV-VI
  • 7:05  Dąbrówka kl. IV-VI                        przyjazd do Sychowa ok. 7:10
  • 7:15 Dąbrówka Młyn, kl. 0-VI
  • 7:25 Dąbrówka kl. 0-III,                          przyjazd do Robakowa ok.7:25
  • 7:30 Robakowo wsiada I-III,                  przyjazd do Sychowa ok. 7:40
  • 7:45 Milwino 0-VI                                   przyjazd do Sychowa ok. 7:55 

Dowóz na 8.55

  • 8:00 Robakowo kl. III i IV-VI             przyjazd do Sychowa ok. 8:10
  • 8:15 Milwino                                           przyjazd do Sychowa ok. 8:20
  • 8:25 Dąbrówka Młyn
  • 8:30 Dąbrówka,                                     przyjazd do Sychowa ok. 8:35
  • 8:40 Robakowo kl. I-II                        przyjazd do Sychowa ok. 8:45 

 

Odwozy

  • 12:25– Szkoła Robakowo                      przyjazd do Sychowa ok. 12:35
    (Chodnik przed szkołą) 

Po 5 Lekcji :

  • 12:45 – wyjazd z Sychowa
    do Milwina ( 0-III)                                       przyjazd do Milwina ok. 12:55
  • 13:00 – wyjazd z Sychowa do                     przyjazd do Skrzyżowania   13:03
    Skrzyżowanie, Dąbrówka Młyn,                 przyjazd do Dąbrówka Młyn ok. 13:05
    Dąbrówka (I-III)                                           przyjazd do Dąbrówka ok. 13:10
  • 13:20– wyjazd z Sychowa
    do Robakowa (I-III)                                      przyjazd do Robakowo ok. 13:25


Po 6 Lekcji:

  • 13:40– wyjazd z Sychowa
    do Milwina                                                    przyjazd do Milwina ok. 13:50
  • 13:55– wyjazd z Sychowa                            przyjazd do Skrzyżowania   13:57
    Skrzyżowanie , Dąbrówka Młyn,              przyjazd do Dąbrówka Młyn  ok. 13:55
    Dąbrówka                                                      przyjazd do Dąbrówka ok. 14:00
  • 14:05– wyjazd z Sychowa
    do Robakowo                                                przyjazd do Robakowo ok. 14:10


Po 7 Lekcji :

  • 14:30 – wyjazd z Sychowa
    do Milwino                                                     przyjazd do Milwina ok. 14:40
  • 14:45 – wyjazd z Sychowa                            przyjazd do Skrzyżowania   14:47
    do Skrzyżowanie , Dąbrówka                     przyjazd do Dąbrówka Młyn  ok. 14:50
    Młyn,  Dąbrówka                                          przyjazd do Dąbrówka ok. 14:55
  • 15:05 – wyjazd z Sychowa
    do Robakowo                                                przyjazd do Robakowo ok. 15:10

Po 8 Lekcji :

  • 15:20– wyjazd z Sychowa
    do Milwina                                                    przyjazd do Milwina ok. 15:25   
  • 15:30 – wyjazd z Sychowa                           przyjazd do Skrzyżowania  ok. 15:33
    do Skrzyżowanie , Dąbrówka                    przyjazd do Dąbrówka Młyn  ok. 15:35
    Młyn, Robakowo                                          przyjazd do Dąbrówka ok. 15:40
                                                                             przyjazd do Robakowo ok. 15:45