Gminny Konkurs Języka Angielskiego „ English is fun” 

 8 marca 2023r. odbył się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Kębłowie  

Gminny Konkurs Języka Angielskiego „English is fun”. Celem konkursu jest doskonalenie znajomości języka angielskiego oraz  poszerzenie wiedzy o kulturze, geografii oraz życiu codziennym w Wielkiej Brytanii i USA. 

Uczestnikami konkursu byli uczniowie szkół podstawowych z klas IV – VIII z terenu gminy Luzino.  W czasie 45 minut rozwiązywali oni test sprawdzający znajomość słownictwa, gramatyki, rozumienia tekstu czytanego oraz wiedzy o kulturze. 

Naszą szkołę reprezentowali: 

W kategorii klas IV: 

Szymon Bollin  

W kategorii klas V: 

Wiktoria Góralska 

W kategorii klas VI: 

Lena Brzeska 

W kategorii klas VII: 

Sebastian Toruński 

W kategorii klas VIII: 

Natalia Góralska 

Uczniowie naszej szkoły zdobyli: 

Wiktoria Góralska III miejsce w kategorii klas V 

Szymon Bollin III miejsce w kategorii klas IV 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

Kliknij tutaj, aby przejść do galerii!