^ Do Góry

 

Miło nam poinformować wszystkich Rodziców, że w naszej szkole od drugiego półrocza roku szkolnego  2013/2014 został uruchomiony dziennik elektroniczny.

To rewolucyjne rozwiązanie przyspieszające i ułatwiające życie szkoły, ale przede wszystkim dzięki jego zastosowaniu mają Państwo dostęp do ocen, frekwencji oraz innych informacji o Uczniu zawsze i z każdego miejsca na świecie.

Ten rok szkolny jest okresem testowym, w którym nauczyciele, uczniowie, rodzice oraz administrator wdrażają system elektroniczny, aby w przyszłym roku szkolnym 2014/2015 dziennik elektroniczny zastąpił dziennik tradycyjny(papierowy). W tym roku szkolnym 2013/2014 obowiązuje dziennik papierowy i zawarte w nim informacje.

Jesteśmy przekonani, że korzystanie z dziennika elektronicznego wpłynie pozytywnie na proces edukacji i wychowania, zwiększając jego efektywność.

 

Aby zalogować się na stronę dziennika należy:

1. Kliknąć poniższy link  >Dziennik elektroniczny<

lub wpisać w przeglądarkę internetową adres:   iuczniowie.progman.pl

2. Czasami strona prosi o potwierdzenie: certyfikatu, powierzenie wątku bezpieczeństwa, potwierdzenie bezpiecznego połączenia - należy potwierdzić. Dopiero po potwierdzeniu zostanie wyświetlona strona logowania do dziennika.

 

3. Wpisać    Nazwę Szkoły:     gmina_luzino

                     Użytkownik:        (otrzymany od wychowawcy)

                     Hasło:                 (otrzymane od wychowawcy)

                     Przepisać Kod

4. Istnieje możliwość konfiguracji konta rodzica (zmiana hasła, dodanie adresu e-mail - pomocny w razie zguby hasła, itp.) w takim przypadku należy kliknąć ustawienia konta.


W tym roku firma Progman dotychczasowy właściciel dziennika została kupiona przez firmę Wolters Kluwer, więc w związku z zmianami personalnymi może wystąpić czasowy brak dostępu do dziennika elektronicznego. Istnieje możliwość, że nasza przeglądarka internetowa zapamiętała adres, który uległ zmianie i dlatego nie można wyświetlić stronę dziennika. Należy wyczyścić pamięć przeglądarki, aby i ponownie wpisać adres strony.

 W razie problemów związanych z dziennikiem proszę wysyłać pytania na adres e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub skontaktować się bezpośrednio z nauczycielem Piotrem Hinca.