^ Do Góry

 

Miło nam poinformować wszystkich Rodziców, że od początku roku szkolnego  2014/2015 szkoła korzysta tylko z dziennika elektronicznego.

To rewolucyjne rozwiązanie przyspieszające i ułatwiające życie szkoły, ale przede wszystkim dzięki jego zastosowaniu mają Państwo dostęp do ocen, frekwencji oraz innych informacji o Uczniu zawsze i z każdego miejsca na świecie.

Ten rok szkolny jest okresem, w którym nauczyciele korzystają tylko z dziennika elektronicznego i zastąpił on całkowicie dziennik tradycyjny(papierowy).

Jesteśmy przekonani, że korzystanie z dziennika elektronicznego wpłynie pozytywnie na proces edukacji i wychowania, zwiększając jego efektywność.

 

Aby zalogować się na stronę dziennika należy:

1. Kliknąć poniższy link  >Dziennik elektroniczny<

lub wpisać w przeglądarkę internetową adres:   iuczniowie.progman.pl

 

2. Wpisać    Nazwę Szkoły:     gmina_luzino

                     Użytkownik:        (otrzymany od wychowawcy)

                     Hasło:                 (otrzymane od wychowawcy)

                     Przepisać Kod

4. Istnieje możliwość konfiguracji konta rodzica (zmiana hasła, dodanie adresu e-mail - pomocny w razie zguby hasła, itp.) w takim przypadku należy kliknąć ustawienia konta.

 

 W razie problemów związanych z dziennikiem proszę wysyłać pytania na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skontaktować się bezpośrednio z nauczycielem Piotrem Hinca.