Kartka z pamiętnika przedszkolaka – Czerwiec 2021

Czerwiec  2021

Kartka z pamiętnika przedszkolaka

             Wiecie jak czekaliśmy na Dzień Dziecka! A tu co!? Najpierw musieliśmy omówić Prawa i Obowiązki Dzieci. Później wykonać plakat! My czekaliśmy na niespodzianki i zabawy! A tu sama praca! Nie byliśmy zadowoleni! Jednak była to zmyłka, gdyż później była zabawa! Najpierw nasze Panie wystawiły sztukę: pani Basia była Czerwonym Kapturkiem, pani Beata Babcią, pani Ala leśniczym, pani Edyta wilkiem. Później pani Sołtys zorganizowała nam dyskotekę. W tańcach towarzyszył nam Minionek, Myszka Miki. Odwiedzili nas również policjanci i strażacy, gdyż nauki nigdy za dużo – tak twierdzą Panie. Oczywiście był też słodki poczęstunek. Każde dziecko otrzymało piłkę i balon z helem. Doszliśmy do wniosku, że Marzena Pallach mogłaby zostać co najmniej wojewodą. Miałaby więcej kasy! My natomiast więcej niespodzianek!

          Podsumowując czerwiec musimy się przyznać, że mieliśmy wiele atrakcji. Odbyła się wycieczka do Tajnej Bazy Pirackiej (Grąbkowo). Do dziś śpiewamy przyśpiewki, których się tam nauczyliśmy. Byliśmy również na lodach w Wejherowie. Odbył się też piknik podczas, którego graliśmy w kalambury.

          Nie zapomnieliśmy również o naszych tatusiach. Wykonaliśmy samodzielnie prezenty i nauczyliśmy się piosenki.

Teraz czas na wakacje. Niektórzy z Nas opuszczą  przedszkole i wyruszą do szkoły. Jednak myślami zawsze będą wracać do czasu zabawy i beztroski.

Mróweczki i Biedroneczki

Kliknij tutaj aby przejść do galerii!